LUKSTRAVEL ŁUKASZ STEIN

Firma LUKSTRAVEL Łukasz Stein jest nową, dynamicznie rozwijającą się firmą. Powstała w 2018 roku. Jesteśmy nastawieni na profesjonalne podejście do klienta oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i satysfakcję klientów. Posiadamy w pełni wyposażone oraz sprawne pojazdy i wykwalifikowanych kierowców, którzy przygotowani są na różnego rodzaju zlecenia.

Specjalizujemy się przewozem osób. W naszej ofercie znajdą Państwo obsługę wycieczek turystycznych, imprez okolicznościowych, przewozów pracowniczych, wyjazdów szkoleniowych, transferów lotniskowych.

Współpracujemy z wieloma firmami czy szkołami. Nasza oferta skierowana jest także do osób indywidualnych. Posiadamy duży wybór pojazdów oraz niezbędne licencje na przewóz krajowy oraz międzynarodowy.

Naszym atutem są  niewątpliwie kierowcy, którzy swoim doświadczeniem zapewnią Państwu bezpieczną, przyjemną i komfortową podróż.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie powierzone nam zadania realizować z należytą rzetelnością. Dbamy o jakość, sumienność i terminowość wykonywanych usług. Zapewniamy profesjonalne, indywidualne podejście, punktualność oraz niezawodność.

Zadowolenie klienta jest dla Nas najważniejsze dlatego robimy wszystko, aby sprostać Państwa wymaganiom!

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów.

Zachęcamy do kontaktu!

Kilka faktów o współpracy z nami:

  • nasze pojazdy są zadbane,
  • regularnie serwisujemy nasze pojazdy – z nami masz gwarancję bezpiecznego i bezproblemowego przejazdu,
  • do dyspozycji oddajemy profesjonalną kadrę kierowców,
  • wybrany przez Państwa pojazd podstawiamy w umówione miejsce, odbieramy Was i dostarczamy na miejsce zgodnie z ustaloną trasą i terminem,
  • jesteśmy elastyczni, z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Dysponujemy flotą bezpiecznych i komfortowych pojazdów dostosowanych do każdego rodzaju transportu: indywidualnego, grupowego. 

176 tys.
Przejechanych kilometrów
60
Zadowolonych klientów
5
pojazdów

Dlaczego Lukstravel?

Jesteśmy elastyczni. Pracujemy w dni powszednie i święta. Jesteśmy punktualni. Jesteśmy w stanie zapewnić transport od 1 do 50 osób w dowolne miejsce na terenie kraju oraz poza nim. Realizujemy zlecenia jednorazowe oraz regularne.

Kogo obsługujemy?

Osoby prywatne

Dowozy na imprezy okolicznościowe, transport pod wskazany adres, przewóz małych grup np. na lotnisko.

Firmy

Przewozy pracowników, obsługa wyjazdów integracyjnych, spotkania biznesowe, szkolenia i inne.